СБУ припинила функціонування цілої корупційної схеми на Львівській митниці (ФОТО)

СБУ припинила функціонування корупційної схеми на Львівській митниці: державний бюджет недоотримав 2,7 млн грн. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі СБУ у Львівській області.

Працівники СБУ припинили функціонування корупційної схеми, організованої посадовцями митного посту «Яворів» Львівської митниці.

Встановлено, що фігуранти провадження систематично вимагали і отримували неправомірну вигоду від підприємців за сприяння в безперешкодному митному оформленні товарів, які ввозились в Україну. У разі відмови, митники погрожували бізнесменам штучними перешкодами та затягуванням процесу оформлення.

У межах розпочатого кримінального провадження співробітники СБУ задокументували численні факти одержання хабарів на митниці. За попередньою інформацією, через корупційну схему фігурантів лише з липня цього року державний бюджет недоотримав 2,7 млн грн, — йдеться у дописі.

Двом посадовим особам оголошено підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії. Встановлюється причетність інших посадовців митного посту до корупційної діяльності.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!