СБУ заблокувала контрабанду в Україну незареєстрованих препаратів для лікування супутніх хвороб при COVID-19 (відео)

 

Служба безпеки України викрила організовану злочинну групу, яка незаконно ввозила медичні препарати невідомого походження та якості, зокрема засоби, рекомендовані під час згортання крові при COVID-19. Про це повідомили сьогодні, 19 квітня у пресцентрі СБУ.

«Продукцію в Україну доправляли літаками з однієї з країн Південно-Східної Азії. Ліки транспортували та зберігали без дотримання температурних і санітарних вимог. Згідно з попередніми висновками фахівців Держлікслужби, вилучені медичні препарати можуть становити потенційну загрозу життю та здоров’ю населення», — йдеться в повідомленні.

 

Оперативники СБУ встановили, що ділки також поставляли в Україну медичні препарати онкологічної та репродуктивної групи. Медичні препарати зловмисники реалізовували через інтернет-мережу і низку безліцензійних аптечних закладів.

Правоохоронці провели обшуки у Києві та області, вилучено:
— 4,2 тисячі упаковок, незареєстрованих в Україні медичних препаратів, на загальну суму майже 6,5 млн грн;
— 66,2 тисячі дол. США та 65 тисяч гривень готівкою;
— банківські картки, які використовувались для розрахунку за медичні препарати;
— комп’ютерну техніку та інші матеріали із доказами протиправної діяльності.

Заходи проводились Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у м. Києві, під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури, з участю спеціалістів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!