СБУ задокументувала схему привласнення чиновниками Львівської ОДА бюджетних коштів (фото)

 

Служба безпеки України задокументувала масштабну схему привласнення чиновниками Львівської облдержадміністрації бюджетних коштів у сфері будівництва. Про це, 28 квітня, повідомили у пресслужбі відомства, на сторінці у “Facebook”.

За наявною інформацією, керівник одного з управлінь облдержадміністрації, спільно з підлеглими, налагодили системний механізм привласнення бюджетних коштів, які виділялися на будівництво об’єктів у Львівській області.

Нагадаємо, що у понеділок, 27 квітня, у Прокуратурі Львівської області погодили підозри очільнику одного із управлінь ЛОДА, його підлеглому та керівникам товариства у привласненні бюджетних коштів виділених на будівництво амбулаторій. Про це повідомила головний прокурор Львівської області Ірина Діденко.

Як повідомив голова Львівської ОДА, Максим Козицький — горе-чиновником виявився т. в. о. начальника управління капітального будівництва. На сайті Львівської ОДА вказано, що цю посаду займає Олег Пелих.

Фото ЛОДА: Олег Пелих, т. в. о. начальника управління капітального будівництва

“Вони залучали до протиправної діяльності керівників та засновників комерційних структур як підрядні фірми-отримувачі бюджетних коштів. Залучені до оборудки підрядні організації фальсифікували документи щодо об’ємів та вартості виконаних робіт. Свої «розрахунки» комерсанти за попередньою домовленістю погоджували з посадовцями облдержадміністрації. Потім бюджетні кошти привласнювалися учасниками схеми. У межах розпочатого за матеріалами СБУ кримінального провадження проводиться комплекс судових експертиз для встановлення повної суми завданих бюджету збитків. Наразі лише на одному з об’єктів будівництва експертизою підтверджено суму привласнених коштів у розмірі понад 1,3 мільйона гривень”, — повідомили у СБУ.

За вказаним фактом керівнику та власникам підрядної організації повідомлено про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3, 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання повідомлення про підозри службовим особам Львівської ОДА, які раптово захворіли.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!