Серійний квартирний злодій- грузин, якого суддя Шевченківського суду відпустила під особисті зобов’язання, спробував втекти з країни

Як повідомлялося раніше, 9 червня правоохоронцям по “гарячих слідах” за численні квартирні крадіжки вдалось затримати 4-х уродженців Грузії, проте найгуманніші судді Шевченківського районного суду та апеляційного суду Львівської області приклали усіх зусиль, щоб дії правоохоронців були марними, а затримані мали усі шанси втекти із країни та уникнути відповідальності. 

Зловмисників було затримано в порядку ст.208 КПК України. Сихівський суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 128.000 тисяч гривень.

Невдовзі один із затриманих, 29-річний громадянин Грузії вносить заставу у зазначеному судом розмірі та звільняється з-під варти. Після цього працівники Шевченківського відділу поліції оголошують йому підозру у скоєнні іншого злочину на території Шевченківського району. Проте у Шевченківському районному суді, 13 червня, суддею Дариною Глинською було застосовано до підозрюваного міру запобіжного заходу у вигляді особистих зобов’язань, що дало йому змогу бути негайно звільненим з-під варти, та не лише ухилятися від слідства, але і спробувати покинути територію країни тим самим уникнувши відповідальності сповна.

Відтак 19 червня чоловік спробував втекти з України, але завдяки злагодженим діям працівників прикордонної служби його було затримано в аеропорту Бориспіль та передано у апеляційний суд Львівської області з надією, що зловмиснику буде обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Проте найгуманніші судді тепер вже апеляційного суду на прізвище: Березюк, Галапац та Галин, з усвідомленням того, що ця особа намагалася втекти з України, приймають рішення перенести розгляд цієї справи на 23 червня, що дає змогу серійному квартирному злодію знову спробувати уникнути відповідальності. 

Ще двоє із чотирьох затриманих осіб цього ж злочинного угрупування перебувають у розшуку. Вони також, як і їх товариш, внесли заставу у розмірі зазначеному Сихівським судом та були звільнені з-під варти, проте на другий суд для обранню міри запобіжного заходу щодо вчинення іншого злочину на території Шевченківського району чоловіки не з’явилися та цілком можливо що переховуючись мають намір також спробувати втекти. 

Четвертий затриманий досі перебуває під вартою.  

Чи вдасться покарати квартирних злодіїв, які причетні до декількох пограбувань- невідомо. 

Читайте також: Злочинне угрупування іноземців, яких правоохоронці затримали декілька днів тому можуть уникнути сповна відповідальності

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!