Сезон катання міг тривати ще довго: гірськолижний курорт “Буковель” закрили на карантин

Гірськолижний курорт «Буковель» був вимушений достроково закінчити зимовий сезон 2019–2020 рр., і відсьогодні він тимчасово призупиняє роботу.

Про це у вівторок, 24 березня, повідомили в пресслужбі курорту.

«Друзі, маємо для вас важливу інформацію! Починаючи з середи, 25.03.2020, ми зупиняємо роботу витягів та достроково закінчуємо зимовий сезон 2019–2020… Ми вирішили не ризикувати здоров’ям наших гостей», — йдеться в повідомленні.

Так «Буковель» долучається до жорсткого карантину, який поширюється на всі послуги, на всій території комплексу. Усі сервіси будуть закриті, а прийом туристів призупинений.

«Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго. Станом на зараз немає жодних юридичних причин для закриття, але в нинішній ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров’я наших гостей. А це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати», — додали в адміністрації курорту.

Також зазначили, що основною причиною такого рішення є «відсутність достовірної інформації».

«Щодо тих людей, які забронювали проживання в готелях «Буковель» на найближчий період, то їм не варто хвилюватись. Всім нашим гостям, які через ці обставини не зможуть скористатись заброньованими послугами, просимо писати звернення на пошту [email protected] для позитивного вирішення цього питання», — зазначено в повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!