Шахраї освоїли новий спосіб виманювання величезних сум грошей у пенсіонерів

На Західній Україні від дій шахраїв постраждало безліч пенсіонерів пенсіонерів. Лише у одного дідуся невідомим вдалось видурити понад 32 тисячі доларів. Про це пише “Експрес”.

Чоловік і жінка представляються працівниками місцевого управління соцзахисту й називають своїх жертв на ім’я та прізвище.

“Отож, аби немічні пенсіонери не стояли в чергах, усі заощадження переписують і обмінюють на нові купюри вдома”, – йдеться у повідомленні.

“Чоловік та жінка були досить пристойно одягнуті й говорили так переконливо, що дідусь їм повірив. Виніс їм всі заощадження – понад 20 тисяч доларів та 11 тисяч євро. Зловмисники їх забрали і вручили конверт з “новими” грішми. Коли псевдосоцпрацівники пішли, дідусь вирішив їх перерахувати. У конверті лежали папірці. Чоловік звернувся до правоохоронців. Цього ж дня аналогічний випадок стався з 85-річною мешканкою Володимира-Волинського. Пенсіонерка позбулась 450 гривень і 15 доларів. Такі випадки того дня сталися і в Нововолинську. Від пройдисвітів, що відрекомендувалися працівниками соцслужб, потерпіли двоє старих людей”, – розповідають у Володимир-Волинському відділі поліції

Взимку хмельницькі поліцейські затримали групу осіб які “гастролювали” практично по всій країні, активно знімаючи “порчу” з українців. Тільки на території Хмельницької області на рахунку злодіїв близько 25 епізодів шахрайств на загальну суму понад 2,5 млн грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!