Ще один заступник Садового складає депутатський мандат: таке рішення прийняв Андрій Москаленко

Сьогодні, 3 лютого, свій депутатський мандат склав заступник мера Львова Андрій Москаленко. Про це він повідомив на своїй сторінці у “Facebook”.

“Впродовж останніх 10 років, я маю високу честь працювати у Львівській міській раді. Для мене це справді особливо, адже прийшовши сюди ще стажувальником — студентом, я з того часу мав змогу працювати тут на різних позиціях аж до позиції заступника міського голови з питань розвитку. Окрім того, торік я вперше взяв участь у виборах до міської ради, як кандидат в депутати і  був обраний депутатом міської ради від Сихова”, — йдеться у дописі Москаленка.

За його словами, Москаленко отримав пропозицію від міського голови Андрія Садового, щоб обиратись на посаду заступника міського голови на нову каденцію ЛМР.

Оскільки заступник мера водночас є членом виконавчого комітету, то поєднання цих позиції (заступника міського голови, члена виконкому і депутата) Москаленко вважає неможливим та некоректним.

Саме тому, він прийняв рішення скласти депутатський мандат. Замість нього до міської ради пройде наступний за списком від Сихова від «Самопомочі».

Нагадаємо, що годинами раніше про свою відставку повідомив інший заступник Садового — Геннадій Васьків.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!