Ще три львівські лікарні перереєстрували в область

Львівська облрада перереєструвала ще три лікарні, які розташовані у Львові, в міста й села області.

Про це повідомили у Львівській міській раді в п’ятницю, 3 січня.

Йдеться про центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, онкологічний центр і госпіталь ветеранів війн та репресованих.

Як зазначили в мерії, про Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що на вул. Миколайчука, 9, зі Львова перереєстрували до с. Завадівка Турківського району. У м. Старий Самбір перереєстрували Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, що на вул. Я. Гашека, 2а. А Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих із Винників перереєстрували у смт Дубляни Самбірського району.

У відповідь на це ЛМР знову до Державної податкової служби, прем’єр-міністра України, міністра охорони здоров’я України, Львівської обласної ради щодо ситуації, яка склалась із необґрунтованим перереєструванням львівських обласних лікарень.

Адже лікарні фактично розміщені і діють у Львові, більшість працівників — львів’яни, тому вони зацікавлені, аби відрахування податків з їхніх зарплат скеровувалось на розвиток рідного для них міста.

«Уже маємо прецедент обласної клінічної лікарні, де головний лікар перереєстрував юридичну особу в Городоцький район. Те саме хотіли зробити з психіатричною лікарнею — перереєструвати її у Миколаївський район. Зараз маємо інформацію, що перереєстрували ще три заклади. При цьому жодних погоджень чи обговорень цих рішень, жодних повідомлень про це для нас від обласної ради не було. І це неприпустимо, тому що Львів — обласний центр, третина мешканців області проживає у Львові. Більшість працівників лікарні та їхні відвідувачі є львів’яни, які користуються інфраструктурою міста, відвідують навчальні заклади, і ми з міського бюджету витрачаємо кошти на інфраструктуру навколо лікарні», — зазначили в міськраді.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!