Що таке “суші” і з чим їх їдять

Національна мережа ресторанів японської кухні японаХата.

Суші – це традиційна страва японської кухні, яка зазвичай складається з водорості, рису та морепродуктів і традиційно подається до столу з соєвим соусом, васабі і маринованим імбиром. А ще суші – це дуже смачно і корисно. Тому японська кухня завоювала любов гурманів у всьому світі.

Якщо ви теж полюбляєте суші і роли, тоді в меню ресторану японаХата неодмінно знайдуться страви на ваш смак. Ми подбали про всіх свої гостей, тому в асортименті є вегетаріанські суші з лише з овочами, роли з сирною начинкою, з морепродуктами, з ікрою і, звісно ж, класичні суші з рибою – лососем, вугрем чи тунцем.

Окрім того, у нас є сети, в яких ми об’єднали різноманітні види ролів, щоб ви мали змогу насолодитись різними смаками і ще краще пізнали японську кухню. Ми вміємо дивувати, тому для найвибагливіших гостей приготували дещо особливе: це наші страви від шефа, які можна спробувати лише у наших ресторанах.

Серед них – ексклюзивні суші та роли з оригінальним поєднанням інгредієнтів. Та що б ви не обрали, це буде смачна, якісна страва. Наші майстри готують виключно з найкращих, добірних продуктів, адже кожен досвідчений кухар знає: для досконалої страви потрібні досконалі складові.

Що стосується якості інгредієнтів на нашій кухні, тут немає компромісів.

Ви можете будь-які суші замовити з безкоштовною доставкою додому чи в офіс. Пропозиція діє у всіх містах, де є наші ресторани. Це Київ, Харків, Дніпро, Львів та Івано-Франківськ. Щоб спробувати справжню японську кухню, нема потреби їхати до Японії, більше того, навіть виходити не обов’язково.

Ресторан ЯпонаХата – це ваш особистий шматочок Японії з оперативною доставкою.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM