Школам Львівщини рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти і науки ЛОДА рекомендує повернутися школярам до очного навчання із понеділка, 25 січня. Про це повідомив директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

У тих школах, де є інфіковані учні чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

«Розуміючи, що Уряд планує запровадити локдаун, ми одразу запропонували закладам освіти продовжити перше півріччя щонайменше до 5 січня, аби канікули співпали із періодом локдану. У такий спосіб ми хотіли зменшити час на відділене навчання, адже ефективність відділеного навчання не є такою доброю, якою має бути», — наголосив Олег Паска.

Департамент освіти і науки ЛОДА останні півроку працює над підвищенням вмінь вчителів організовувати дистанційне навчання.

«Цього року ми теж працюватимемо над тим, аби педагоги вміли працювати із різними платформами. Із 35 тисяч вчителів нам вдалось навчити лише півтори тисячі, і ми свідомо того, що цей вкрай малий показник. Сподіваємось, що ковід мине, але так чи інакше будуть сезонні епідемії, і навики організації дистанційного навчання завжди стануть у нагоді. Аби діти не втрачали час, вчителі мають володіти платформами і переходити при потребі на віддалене навчання», — повідомив директор департаменту освіти.

Читайте також:   В Італії трагічно загинула українка (фото)

Санітарні вимоги у школах залишаються ті самі. Школи наприкінці грудня отримали дезінфікуючі засоби,  яких вистачить приблизно на три місяці.

Вища освіта буде вчитись відповідно до рішення вчених рад, за попередніми даними, виходять або на очну форму, або на змішану форму навчання.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!