“Шукаю друга”: у Львові відомі спортсмени допомагали знайти родину безпритульним тваринам (фото, відео)

Опубліковано 19 Липня 2019 о 10:49

У четвер, 18 липня, о 14.00 год., у ЛКП «Лев» відбулася благодійна акція «Шукаю друга!» (за адресою Промислова, 56). Всесвітньовідомі спортсмени-олімпійці Львівщини на території ЛКП «Лев» вигулювали та доглядали за безпритульними собаками, розповідали про своїх домашніх улюбленців та доносили до глядачів головну ідею акції: «Ми знаходимо час на те, що дійсно цінуємо». Про це повідомляла “Варта1”.

Адже попри зайнятість, часті виїзди за кордон олімпійці мають домашніх улюбленців і турбуються про них.

Світлини з хештегом #шукаюдруга і закликом брати тварин з притулку розмістили у соцмережах. В такий спосіб вирішили популяризувати “всиновлення” собак-безхатьків.

Спортсмени-учасники:

Станіслав Горунa — переможець Європейських ігор 2019 року, переможець Всесвітніх ігор 2017 року, шестиразовий чемпіон України з карате.

Андрій Котельник — срібний призер Олімпійських ігор 2000 року (Сідней, Австралія), переможець Кубка Європи 1999 року (Львів, Україна), переможець першості Європи серед юніорів 1995 року (Шіофок, Угорщина). 5-разовий чемпіон України.

Юля Коростильова — учасниця Олімпійських ігор 2004 року в Афінах, чемпіонка Європи з пневматичної зброї 2004, 2007 років.

Галина Мельник — бронзова призерка Європейських ігор 2019 року, член національної збірної України з карате.

Вікторія Ленишин — майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року.

Христина Опьола-Подгрушна — учасниця Олімпійських ігор 1994 року в Ліллегаммері, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, майстер спорту України з гірськолижного спорту.

Віра Передерій — майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року в Пекіні, Молодий посол України на ІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх 2016 року в Ліллегаммері, член Комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету.

Ксенія Пилипів — заслужений майстер спорту з веслування на човнах Дракон.

Ярослав Горуна — учасник Перших Європейських ігор, чотириразовий чемпіон України з карате.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM