Схильна до самогубства: у Львові розшукали зниклу 15-річну дівчину (фото)

Вчора, 2 березня, до поліціянтів звернулась жінка, яка повідомила, що її донька зранку пішла з дому та увечері так і не повернулася. Відомо, що у неї проблеми зі здоров’ям. Зараз працівники тактичної поліції знайшли дівчину. Про це повідомили правоохоронці.

Сім’я дівчини проживає у Львові, в будинку на вулиці Слов’янська. Зі слів заявниці, у її 15-річної доньки проблеми зі здоров’ям і вона має схильність до самогубства. Дівчина вийшла на контакт з матір’ю, близько 17:00 год, й сказала не турбувати її. За попередньою інформацією, вона могла гуляти зі своїм хлопцем.

Усі спроби інспекторів роти тактико-оперативного реагування зв’язатися з дівчиною не дали результату. Вони обстежили прилеглі вулиці, однак, не знайшли її. ТОРівці дізналися від матері, що донька скористалася її банківською карткою в одному із закладів громадського харчування. Інспектори зателефонували на гарячу лінію мережі цих закладів і з’ясували адресу установи, яка розташована на вулиці Володимира Великого.

Переглянувши відео з камер спостереження на місці, вони побачили розшукувану дівчину з подругою. Люди,  які стояли на вулиці біля закладу, сказали, що схожі дівчата пішли в напрямку вулиці Княгині Ольги.

На одній із зупинок громадського транспорту інспектори роти ТОР знайшли зниклу. Її відвезли додому. Мати була дуже вдячна патрульним, адже самотужки не могла шукати дівчину, бо занедужала.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!