Сімейний підряд: син з матір’ю продавали наркотики у Львові

Обвинувальний вирок стосовно раніше судимого 25-річного львів’янина та його 54-річної матері постановив Сихівський районний суд міста Львова, цьогоріч, 21 жовтня. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.

Встановлено, що обидва члени родини збували наркозалежним особам “бупренорфін” у формі таблеток та фрагменти “субутексу”.

Торгували забороненим товаром у власному помешканні на проспекті Червоної Калини у Львові.

“За результатами судового розгляду вказаного кримінального провадження у суді першої інстанції стороною обвинувачення доведено чотири задокументовані епізоди злочинної діяльності зловмисників. Їх дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут наркотичних засобів, за попередньою змовою групою осіб)”, — повідомили у відомстві.

Так, обвинуваченого, який мав невідбуте покарання за попереднім вироком, визнано винним та призначено остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на трмін 8 років з конфіскацією усього належного йому майна.

Водночас, матір фігуранта теж визнано винною та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на термін 7 років (з конфіскацією).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та публічне обвинувачення у суді здійснювали прокурори Сихівського відділу Львівської місцевої прокуратури № 1.

Зазначимо, що до вступу вироку у законну силу засуджені перебуватимуть під вартою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!