Скандал у Львові: працівниця “Укрпошти” відмовляється спілкуватися українською, бо вона з “Новоросії”

У Львові, у відділенні “Укрпошти” № 13, що на вул. Бандери, 24, працівниця уже вдруге відмовилась обслуговувати клієнтку українською мовою.

Про це, у коментарі “Вголосу”, розповіла потерпіла місцева мешканка Діана Іванків.

“Це вже переходить усі межі. Я прийшла у відділення “Укрпошти” отримувати пакунок. Мене вкотре обслуговували російською мовою. Тоді я попросила цю працівницю розмовляти зі мною державною мовою, на що отримала відповідь, що “нікагда такова нє будєт”. Вона мене спрямувала до іншої працівниці, котра розмовляє українською мовою. Тоді я звернулась до керівництва цього відділення “Укрпошти”. Я запитала начальницю відділення, чому вона не проведе виховну бесіду із своєю підлеглою щодо того, яка у нас державна мова. Я нагадала працівникам “Укрпошти”, що у нас уже діє закон про мову, а тому в державній компанії зобов’язані обслуговувати клієнтів українською, на що ця поштарка мені заявила, “что поздно уже”. Працівники “Укрпошти” відверто знущаються з україномовних у Львові”, — зазначила Діана Іванків.

Діана Іванків розповідає, що у розмові з іншими співробітниками відділення вона дізналась, що горе-поштарка полюбляє знущатись зі своїх колег.

Потерпіла зазначає, що подібний інцидент трапляється вже не вперше, проте максимум, як карають українофобку — це позбавляють премій.

Журналісти видання зазначають, що раніше та ж працівниця “Укрпошти” заявляла, що вона ніколи не спілкуватиметься українською, бо приїхала з “Навароссії”.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM