“SkyUp” запускає три маршрути зі Львова: два внутрішніх та один міжнародний

“SkyUp”, 17 жовтня, запускає три нових маршрути зі Львова, два з яких є внутрішніми. Авіакомпанія буде літати зі Львова в Київ, Харків та Прагу. Рейси “Львів–Київ” спочатку будуть виконуватися два рази на тиждень з поступовим збільшенням до чотирьох на тиждень.

У листопаді “SkyUp” тимчасово збільшить частоту до п’яти на тиждень, пише “Уніан”.

На лініях “Львів–Харків” та “Львів–Прага” польоти будуть виконуватися два рази на тиждень. Ці два напрямки є новими для аеропорту Львів, тоді як на лінії “Львів–Київ” також присутні МАУ і «Мотор Січ». У випадку з лінією “Львів–Харків” час у дорозі скоротиться до 1 години 50 хвилин, тоді як польоти з пересадкою в Києві займають 3 години 40 хвилин. Швидкісний потяг долає відстань між Львовом і Харковом за 13 годин 35 хвилин. «Ми продовжимо далі розвивати внутрішні сполучення, оскільки це один з пріоритетних напрямків нашої стратегії», — заявив гендиректор “SkyUp” Євген Хайнацький.

Ціна авіаквитків за безбагажними тарифами на рейси “Львів–Київ” і “Львів–Харків” починається від 500 грн в одну сторону, на рейси “Львів–Прага” — від 1300 грн в одну сторону.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!