Слідчі повідомили про підозру акушеру-гінекологу, з вини якого загинула дитина

Слідчі повідомили акушеру-гінекологу Самбірської ЦРЛ про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків. Про це інформують у відділі комунікації поліції Львівської області.

Співробітники Самбірського відділу поліції встановили неналежне спостереження лікарем за станом вагітної жінки, що призвело до смерті плоду.

Вагітна 25-річна мешканка Самбірського району поступила у лікарню 19 серпня 2018 року, а за три дні, 22 серпня, у неї народився мертвий плід. Під час досудового розслідування було встановлено, що смерть настала внаслідок недостатнього спостереження лікарем за вагітною та за її плодом, а також через невчасно проведене діагностування.

Акушеру-гінекологу пологового відділення Самбірської центральної районної лікарні, відповідальній за обстеження вагітної, спостереження та ведення пологів, слідчі територіального підрозділу поліції за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Читайте також:   На Хмельниччині матері-вбивці загрожує 10 років ув'язнення

За скоєне лікарці загрожує покарання — позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до п’яти років або виправні роботи на термін до двох років, або обмеження волі на термін до двох років, або позбавлення волі на той самий термін.

Досудове розслідування триває.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!