“Слуга” Брагар подав заяву на волонтерок щодо “дискримінації російської мови” (документ)

Депутат від фракції “Слуга народу” Євгеній Брагар офіційно подав заяву до поліції на волонтерок, у яких виник конфлікт із водіями автобуса через російський серіал.

Про це повідомив він сам у “Facebook”, де опублікував своє фото біля поліцейського відділку.

“Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Це висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою”, — написав він.

За словами нардепа, немає значення, яку саме мову дискримінують.

“За умови дискримінації української чи будь-якої іншої мови реакція була б така сама. Ксенофобії та дискримінації не місце в Україні”, — заявив депутат.

Додамо, що Брагар вказав у своєму зверненні імена пасажирок — Ярини Чорногуз і Анастасії Конфедерат, які просили вимкнути фільм, однак ім’я водія, проти якого просив “припинити будь-які утиски”, чомусь упустив.

Перед цим народний обранець направив депутатський запит до фірми перевізника Winew, у якому встав на захист водія рейсу, де стався конфлікт, і закликав не звільняти його.

Також, як випливає із заяви, “слуга народу” не поцікавився, чи вже звільнили водія, на захист якого він встав, бо вказав у своєму листі, що просить “поновити на посаді або не звільняти водія”.

Водночас у компанії Winew виданню “BBC News Україна” розповіли, що двох водіїв, які працювали на маршруті, не звільняли, а лише відсторонили від роботи.

Також у заяві високопосадовця багато граматичних і пунктуаційних помилок. Документ подаємо нижче.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!