Службова недбалість і збитки у 4 млн: на Львівщині правоохоронці викрили керівника одного із управлінь облради

Працівники Управління захисту економіки Львівщини, спільно зі слідчими Галицького відділу поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури № 1, з’ясували факт недоотримання 4,7 мільйона гривень від використання нежитлового фонду.

У 2006 році одному із підприємств було передано в оренду нежитлові підвальні приміщення в центральній частині Львова, загальною площею 405,9 кв м, терміном на 10 років, пишуть у відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.

З’ясовано, що керівник управління облради не забезпечив виконання функцій щодо контролю за наданням в оренду та використанням майна, його належного обліку та інвентаризації, внесення у комплексну інформаційно-комп’ютерну базу даних щодо орендарів (об’єктів оренди) та їх експертної вартості.

По закінченню дії договору він не видав наказів чи розпоряджень щодо проведення повторної експертної оцінки, а також не здійснив жодних дій щодо переукладення договору чи оскарження його умов у судовому порядку (або розірвання). Внаслідок цього, комунальний заклад та обласний бюджет недоотримав коштів на суму у 4,7 мільйона  гривень.  

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Йому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання (з покладенням на нього відповідних процесуальних обов’язків).

Колишньому керівнику управління загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування триває.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!