Смерть без запаху і кольору: дитина на Львівщині померла отруївшись чадним газом

11 березня о 15:19 в квартирі на вулиці Мазепи, у м. Миколаєві отруїлися чадним газом четверо людей.

Про це сьогодні, 12 березня,  поінформували в Департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, 68-річна жінка й 3-річний хлопчик, померли до приїзду карети швидкої допомоги, а хлопчика 2011 року народження та дівчинку 2013 року народження медики шпиталізували до реанімаційного відділення Миколаївської центральної районної лікарні.

Натомість 12 березня  у Львові о 00:01 у квартирі на вулиці Ярослава Мудрого отруївся чадним газом чоловік 1954 року народження. Медики шпиталізували його в стані середньої важкості (40% карбоксигемоглобіну) до Львівської обласної клінічної лікарні.

Нагадаємо, чадний газ утворюється через відсутність у повітрі необхідної для горіння кількості кисню, а тому частіше може накопичуватись у невеликих кухнях та інших приміщеннях малого об’єму, де встановлені газові прилади.

Отруєння чадним газом може статися і в оселях з пічним опаленням, де використовуються шибери, або через погану тягу в димових та вентиляційних каналах.

Щоб не сталося лиха, завжди майте на увазі, що перед розпалюванням, а також під час роботи газових приладів з відводом продуктів згоряння в димохід, необхідно провести перевірку  наявності тяги в димових та вентиляційних каналах, а при відсутності тяги користуватись газовими приладами категорично заборонено.

 

 

Загрузка...