Кабмін звільнив Володимира В’ятровича з посади керівника Інституту Нацпам’яті

Опубліковано 18 Вересня 2019 о 19:00

Сьогодні, 18 вересня, кабінет міністрів України звільнив голову Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.

Про це повідомляє пресслужба УІНП.

«Я завершив каденцію на посаді голови Українського інституту національної пам’яті. Це були наповнені п’ять з половиною років… Робота стала щоденним продовженням Майдану задля втілення його цінностей. Можу сказати, що більшість амбітних цілей, які ставив перед собою, досягнув. Певен, робота інституту має тривати. Мають втілитися започатковані інституційні проекти: створення Музею Революції гідності та Архіву національної пам‘яті. Слід продовжувати роботу з популяризації історії — це знання, які роблять нас не лише розумнішими, але й сильнішими», — йдеться у повідомленні Володимира В’ятровича на “Facebook”.

Додамо, що він є кандидатом історичних наук і очолював Український інститут національної пам’яті впродовж 5 років (2014–2019). У 2008–2010 роках очолював Архів СБУ та розсекретив колишні архіви КҐБ. У 2010–2011 роках працював в Українському науковому інституті Гарвардського університету.

Автор та співавтор чотирнадцяти книг з історії визвольного руху та Другої світової війни. Викладав в Українському католицькому університеті та Києво-Могилянській академії, очолював вчену раду Центру досліджень визвольного руху, член наглядової ради Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького». Ініціатор декомунізаційного пакету законів.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM