Спалах коронавірусу у ФК “Карпати” може призвести до продовження карантину на Львівщині

Опубліковано 3 Червня 2020 о 16:06

Заступник голови львівської ОДА Тарас Грень зазначив, що ситуація у футбольному клубі “Карпати” може призвести до продовження карантину у Львівській області.

Про те, які наслідки може мати масове інфікування в “Карпатах”, він розповів у коментарі телеканалам “Футбол 1/2/3”, пише football24.ua.

“Ми не виключаємо, що якщо показник інцидентності (кількість нових захворювань на 100 тисяч осіб за тиждень — прим.) буде складати більше 12 одиниць, то в такому випадку в п’ятницю ми не будемо послаблювати карантинні заходи.

Відповідальність за ті чи інші речі, які відбуваються всередині клубу, — це відповідальність керівників. З іншого боку, ми з тривогою ставимося до того, що така кількість гравців інфікована.

Наскільки ми володіємо ситуацією, проводяться додаткові перевірки. Коли будуть дані, тоді ми будемо чітко розуміти. Експрес-тестування, очевидно, не дає 100 % гарантій. За будь-яких умов, впродовж двох днів, будемо бачити реальну картину, скільки інфікованих коронавірусом, скільки гравців буде на самоізоляції чи амбулаторному лікуванні”, — сказав Грень у коментарі програмі “Футбол NEWS”.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM