Співмешканець багатодітної жінки «розважався» знущанням над однорічним хлопчиком (ФОТО)

У Первомайську чоловік в неадекватному стані погрожував викинути дитину з балкона третього поверху, тримаючи при цьому дитину за балконом.

Як повідомляє управління у справах дітей Первомайської міської ради, надійшло повідомлення від небайдужих громадян. Вони розповіли, що в триповерховому будинку в мікрорайоні «Коледж» винаймає житло молода жінка зі своїм співмешканцем, яка часто буває у стані алкогольного сп’яніння та зовсім не доглядає за своїм немовлям. У вихідні дні її співмешканець у неадекватному стані погрожував викинути дитину з балкона третього поверху, тримаючи при цьому дитину за балконом.

Як зазначається, за адресою проживання родини виїхали працівники управління у справах дітей. Вони перевірили умови проживання дитини у цій неблагополучній родині. Результати перевірки шокували. У кімнаті нетвереза жінка міцно спала, а її хлопчик, якому 1 рік і 3 місяці грався на підлозі. Дитина була роздягнута та голодна. Для харчування малюка була лише дитяча суміш. У помешканні безлад, відчувався запах горілки, розкидані речі, неприємний запах від жінки та дитини.

«Малюк, який народився у 2020 році, ще не встиг навіть відчути материнської турботи, адже матір без постійного місця мешкання регулярно зловживає спиртним. Троє старших дітей горе матері проживають з родичами в іншому місті. Працівники управління у справах дітей забрали голодне немовля та помістили під нагляд лікарів», — зазначається у повідомленні.

У відношенні матері буде складено адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!