Спортсменів та тренерів Львівщини відзначили державними нагородами України (фото)

Вчора, 16 липня, у Києві Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами спортсменів-переможців, призерів ІІ Європейських ігор та їх тренерів. Серед нагороджених — представники Львівщини. Про це сьогодні поінформували у прес-службі Львівської ОДА.

Фото: ЛОДА

Відтак, Указом Президента України № 522/2019 за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м. Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України нагородили таких львів’ян:

орденом “За заслуги” II ступеня:

Станіслава Горуну — чемпіона з карате

Орденом княгині Ольги III ступеня: 

Оксану Лівач — срібну призерку з боротьби вільної,

Олену Старікову — срібну призерку з велосипедного спорту,

Юлію Ткач — чемпіонку з вільної боротьби,

Юлію Хавалджи — срібну призерку з вільної боротьби.

Медаллю “За працю і звитягу”:

Павла Коростильова — бронзового призера зі стрільби кульової,

Галину Мельник — бронзову призерку з карате,

Аллу Черкасову — бронзову призерку з боротьби вільної.

За значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року відзначили й трьох тренерів Львівщини: Антона Нікуліна (тренера чемпіона з карате Станіслава Горуни та призерки  Галини Мельник),  Олександра Ткача (тренера чемпіонки з боротьби вільної Ткач Юлії) та Ореста Тичка (тренера чемпіонки з велосипедного спорту Ганни Соловей). Тренерам присвоїли почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!