Справа ТЕЦ Дубневичів: Антикорсуд перевірить причин неявки обвинуваченого

Сьогодні, 31 березня, вчергове відклали засідання у справі щодо ймовірного розкрадання газу керівництвом Новороздільської та Новояворівської теплоелектроцентралей. Прибуток отримували нардеп Ярослав Дубневич і його брат Богдан. Про це повідомили у “Telegram”-каналі Центру протидії корупції.

На засідання не з’явився обвинувачений керівник ТОВ Ігор Артимко, який письмово повідомив, що нібито перебуває на самоізоляції. Проте інформація у наданих суду документах щодо місця проживання цієї особи мала розбіжності.

Тому судді змушені були відкласти засідання. Водночас вони вирішили звернутися до Державної міграційної служби, щоб перевірити правдивість інформації та з’ясувати реальне місце реєстрації обвинуваченого Артимка.

До речі, ще у лютому судді наклали грошові стягнення на трьох обвинувачених за неявку без поважних причин. Також неповажною була визнана неявка одного з адвокатів.

А ще сьогодні адвокат обвинуваченого Кучми просив суд видалити із зали вільного слухача, посилаючись на епідеміологічну ситуацію. Колегія суддів влучно зазначила, що в такому разі вони будуть вирішувати питання про відеотрансляцію засідань на ютуб-каналі ВАКС.

Наступне засідання призначено на 7 квітня, о 16:00 год.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!