Справу проти батька-тирана, який причетний до побиття доньки, поновили після втручання журналістів

Батькові 10-річної червоноградської школярки, яку він торік жорстоко побив до синців на тілі й обличчі, поліція оголосила підозру за 125 ст. ККУ.

Про це сьогодні, 30 січня, повідомила журналістка “НТН” Вікторія Балицька, у своєму профілі на “Facebook”.

“Справу минулого року закрили, але після висвітлення в телесюжетах, прокуратура поновила провадження”, — написала журналістка.

Відомо, що в червні минулого року він її сильно побив, після чого хрещена матір дитини сама звернулася до поліції. У результаті було відкрито кримінальне провадження, але за погодженням прокуратури воно його закрили. Лише зараз, після втручання журналістів, прокуратура його поновила.

Раніше також зазначалося, що, судячи з усього, дівчинка панічно боїться батька. “Уся історія її проживання з батьком (у проміжках між перебуванням в інтернатах) — це голод, холод і страх, — пише Вікторія Балицька. — Дитина ридала від відчаю і страху, коли він її забирав із дитячого центру”.

Також додається, що батько поводиться неадекватно, а на камеру показує середній палець. Службу в справах дітей не пускає додому оглянути квартиру, а в школі заборонив психологу спілкуватися з донькою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!