Стало відомо, коли планують дозволити розпочати новий навчальний рік студентам

Опубліковано 31 Липня 2020 о 16:33

Новий навчальний рік в українських вищих навчальних закладах може розпочатися з 1 вересня, проте ВНЗ, відповідно до закону про вищу освіту, мають право самостійно визначати форми навчання та організації освітнього процесу. Про це пише “УНІАН”, з повідомлення пресслужби Кабміну.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що вчена рада закладу вищої освіти ухвалює рішення з питань організації освітнього процесу та визначає терміни навчання на відповідних рівнях.

“В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей”, — зазначив міністр.

Водночас, Міносвіти рекомендує вишам планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень.

У разі сприятливої ситуації МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за наступним розкладом:

  • для студентів 1 курсу (ОС Бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;
  • для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;
  • для студентів ОС Магістр першого року навчання — у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

Нагадаємо, напередодні головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко затвердив тимчасові рекомендації освітнім закладам для роботи з 1 вересня в умовах адаптивного карантину.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM