Стало відомо, коли відбудеться розгляд апеляції охоронця Димінського – ЗМІ

Опубліковано 27 Серпня 2017 о 10:47

У середу 30 серпня в Апеляційному суді Львівської області (площа Соборна, 7) о 16.00 год. відбуватиметься розгляд апеляційної скарги захисника охоронця Димінського Борща А.В. на ухвалу Галицького районного суду м. Львова про взяття під варту останнього. Про це пише Форпост з посиланням на юриста Назара Олексюка.

Адвокатом охоронця є Матяшук Владислав, доповідач – Голубицький С.С., судді-учасники колегії – Галин В.П.та Михалюк В.О. 

“А тим часом продовжуємо суспільний нагляд за перебігом справи “смертельного ДТП за участю авто Димінського” на фоні повного мовчання правоохоронців та відсутності будь-якої чіткої інформації про хід розслідування. Я не просто рекомендую, але закликаю всіх небайдужих до цієї справи, а надто журналістів бути присутнім на відкритому, наголошую – відкритому судовому засіданні. Там ми довідаємось:
1. Чи перебуватиме на той час Борщ далі під вартою чи вже його звільнять, а відтак його захист відкличе апеляційну скаргу; 2. Ви зможете побачити власне самого Борща, почути його позицію та позицію його захисту 3. Ви зможете побачити там нового слідчого та прокурора з Києва 4. Нарешті буде змога задати хоч якісь запитання та чути конкретику”,- йдеться у дописі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM