Стало відомо, за яких обставин смертельна блискавка забрала життя дитини та чоловіка у Львові

 Двоє людей загинули на місці, ще двох госпіталізували. Короткочасна гроза забрала життя 9-річної дівчинки і 30-річного чоловіка. Все сталося на Левандівському озері. Люди ховались під деревом, у яке і влучила блискавка. Вона пройшла з вершка майже до кореня через дерево, кажуть свідки. Про це пише ZAXID.net.

Львів’янин пан Ігор один із тих, хто заховався від грози під тими ж деревами на Левандівському озері. Та він народився в сорочці.

«Секундне діло. Чую гримнуло. Аж вуха заглушило, такий удар був», – розповів очевидець Ігор.

Четверо відпочивальників так і не змогли підвестися після удару. Свідки кажуть: зразу викликали швидку допомогу. Медики приїхали через 20 хвилин і вже констатували смерть 9-річної дівчинки та чоловіка середнього віку.

«Ми на шум розвернулися. Бачили, як вони всі попадали і не піднімались. Ми зразу підбігли зясувати, що сталося з ними. Подзвонили 103, вони поки приїхали, то вони всі жили», – розповіли випадкові свідки події Ольга і Людмила.

Читайте також: Чоловік, який вижив після ураження блискавкою-вбивцею у Львові розповів про свій другий день народження (ВІДЕО)

Ще двох постраждалих шпиталізували до 8 міської лікарні. Це батько з сином. У хлопчика – сильні опіки.

«Я не знаю, що це було. Чи це було порушення ритму і зупинка серцевої діяльності, чи це була втрата свідомості і зупинка дихання. Я не можу добитися від медичних працівників. Тому забрали дитину в реанімацію. Оцінюю її як важку – забираю в реанімаційне відділення. А батько при свідомості, контактний, опіків не має», – розповів ZАХID.net Новинам головний лікар 8-ої міської клінічної лікарні Василь Обаранець.

Дехто зі свідків бачив, як один із постраждалих говорив по телефону. Але наразі це не підтверджено.

«Люди відпочивали, щоби не намокнути, забігли під дерево і буквально моментально в дерево влучила блискавка. Причому розряд був досить сильний», – розповіла заступниця начальника дільничних інспекторів Залізничного відділу поліції Марта Василькевич.

Із загиблою дівчинкою тут були батько і бабуся. Їх блискавиця не зачепила. Особу ж чоловіка, який загинув, поліцейські ще встановлюють.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!