Стали відомі подробиці трагедії загибелі хлопця через селфі (ФОТО, ВІДЕО)

24 травня ввечері у Стрию 11-класники вилізли фотографуватися на дах торговельного центру, але один із них оступився і впав з 10-метрової висоти. Лікарям врятувати хлопця не вдалося. На момент загибелі хлопчині було 16 років, до 17-річчя не дожив один день. Про це  розповідає в сюжеті ТСН.

“Костянтин з друзями гуляли допізна – всі успішно написали ЗНО з української мови. Приблизно о 22:00 годині хлопці вирішили сфотографуватися на даху супермаркету, куди залазили по пожежній драбині сусідньої будівлі.” – повідомляється в сюжеті.

прінт скрін сюжету ТСН

Очевидці кажуть, що хлопець міг послизнутися і це могло стати причиною смертельного випадку. Місцеві жителі кажуть, що на цьому даху супермаркету постійно піднімаються юні любителі селфі і люди неоднократно проганяли звідти дітей. 

Пані Наталя, котра живе поруч, одразу вибігла на вулицю, коли почула злякані крики дітей. “Дивлюся – якийсь чоловік лежить. Я не могла подумати, що то така молода дитина”, – зізналася вона.

Лікарі кажуть, що травми постраждалого були не сумісні з життям, тож серце їм хоч і вдалося запустити, але ненадовго. “Хлопець перебував у стані клінічної смерті, без ознак дихання, серцебиття, зовнішньо на тілі були ознаки чисельних ушкоджень”, – розповів заступник головного лікаря Стрийської центральної райлікарні Олексій Ігнатов.

У поліції розповідають, що того дня дощило, дах був мокрий, тож найпевніше хлопець дійсно послизнувся і впав з висоти. Версію про навмисний поштовх когось із друзів правоохоронці наразі серйозно не сприймають. Серед опитаних свідків були і такі, хто стверджував, що підлітки того вечора начебто купували алкоголь, однак підтверджень чи спростувань ця теза поки що не знайшла. 

У гімназії фото Костянтина висить на дошці пошани. Він був відмінником, у старших теж вчився добре, захоплювався шахами. Замість урочистої лінійки в навчальному закладі була лише хвилина мовчання. 

 

 

Загрузка...