“Стали жертвами переслідування через боротьбу з наркотиками”: двоє поліцейських з Росії просять захисту в Україні (відео)

Опубліковано 11 Квітня 2019 о 12:15

У ДПСУ стверджують, що ці громадяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності.

У пункті пропуску “Гоптівка”, у Харківській області, до співробітників Державної прикордонної служби звернулись двоє громадян Росії з проханням про політичний притулок в Україні. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби. У відомстві стверджують, що ці громадяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. “Причиною, що спонукала їх просити політичний притулок в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їхньою службовою діяльністю”, — повідомили у Держприкордонслужбі.

За словами самих росіян, «вони стали “жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин у аптеках на ділянці своєї відповідальності”».

Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їхнього зору як співробітників поліції, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ. У Держприкордонслужбі додали, що стосовно них внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим комітетом замовна кримінальна справа.

“Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням “зверху”, вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили: друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їхній свободі, здоров’ю та навіть життю”, — повідомляють прикордонники.

Проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM