Столичний FIRM Barbershop тепер у Львові. Що це таке і навіщо туди ходити?

 

Нещодавно в місті Лева відкрили свою першу і не останню точку київські хлопці — FIRM Barbershop. FIRM з’явився в Києві в 2012. Це було камерне місце для своїх, для людей, які поділяли цінності бренду: строгість, лаконічність, стриманість, вміння бути собою, відстоювати свою думку і не бояться робити свою справу. Згодом спільнота людей розширилася, — і тепер FIRM це більше 20 перукарень в 5 країнах.

Це була перша виключно чоловіча перукарня в Україні, і з тих часів в FIRM роблять класичні стрижки — і будуть продовжувати у тому ж дусі. Там не відволікаються на нову школу і інформаційний шум навколо індустрії. Хлопці впевнені, що людям потрібна простота і практичність. Тільки класика, тільки те, що потрібно спільноті FIRM.

FIRM — це філософія, яка близька кожному чоловікові. Строгість, лаконічність, стриманість. Говорити тільки те, що треба, працювати на совість, нікого не засуджувати, робити все правильно, бути щирим — в загальному бути самим собою.

Хороша стрижка це базова умова, але стрижка — тільки привід зайти. У засновників була одна спільна велика мета: створити місце для чоловіків, яке б зробило місто краще, а містян щасливішими. І тепер прийшла черга Львова.

Співробітників, друзів і гостей перукарні об’єднує не рівень доходу, не спільні інтереси і навіть не вік. Головний фактор — ставлення до життя і моральні принципи. Вони живуть тим, що роблять, вони повністю віддаються своїй професії. Ці люди впевнені у собі, у своїх вчинках і рішеннях. Кожен з них незалежна особистість.

Якщо ви поділяєте цінності FIRM, то приєднуйтеся до спільноти: заходьте на стрижку або просто випити віскі. Адже стрижка — тільки привід. Підтримуючи чоловічі цінності, FIRM допомагає чоловікам йти до своєї мети, якою б вона не була.

Площа Данили Галицького, 16

Телефон для запису: 

тел. +38097 54 444 54

https://firmbarbershop.com/uk/lviv

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!