Стоматологиня з Рівного, підозрювана у побитті дітей-пацієнтів, продовжує працювати

Лікарка-стоматолог з Рівного, яку звинувачують у жорстокому поводженні зі своїми малолітніми пацієнтами, продовжує працювати в клініці. Більше того, черги до неї розписані на місяць вперед. Про це йдеться у матеріалі “УНІАН”, з посиланням на “Четверту владу”.

Дитячий стоматолог з Рівного Інна Кравчук, яку взимку 2021 року викрили на побитті своїх пацієнтів, продовжує лікарську практику.

У лютому міський суд відпустив дантистку під особисте зобов’язання.

Телефоном Кравчук розповіла, що найближча вільна дата для прийому — 2 липня. Жінка надає безкоштовні й платні консультації.

У прокуратурі області журналістам відповіли, що 29-річна стоматологиня працює законно: «Вона має на це право. Суд, у межах вказаної кваліфікації, не міг заборонити їй працювати. І стосовно ліцензії: була перевірка і в лікарки з нею все добре».

Своєю чергою, юрист у коментарі ЗМІ підтвердив, що законодавством не передбачено обмеження професійної діяльності Інни Кравчук, коли вона не виконує адміністративно-розпорядчі функції і не є службовою особою.

У січні 2021 року в Рівному стався скандал після публікації у мережі декількох відео з участю місцевої дантистки. На кадрах жінка лупцювала дітей, яким лікувала зуби, і погрожувала медичним приладдям.

Слідчі встановили трьох потерпілих від жорстокого поводження лікарки влітку 2020 року. Крім того, у лютому жінка, діючи умисно та усвідомлюючи свою фізичну перевагу над малолітньою дитиною, під час лікування зубів спричинила дитині легкі тілесні ушкодження у вигляді саден на шиї та синців на плечах.

Пізніше стало відомо, що героїнею роликів є 29-річна стоматолог Інна Кравчук. За даними МОЗ, у жінки відсутня ліцензія на практику за спеціальністю дитяча стоматологія.

22 лютого міський суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Повідомлялося про досудове розслідування за ч. 2 ст. 140 ККУ (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!