Стоматологиня з Рівного, підозрювана у побитті дітей, працювала без необхідного дозволу (фото)

Лікарка-стоматолог з Рівного, яку звинувачують у жорстокому поводженні зі своїми малолітніми пацієнтами, не мала дозволу на провадження практики за спеціальністю “дитяча стоматологія”. Про це йдеться у відповіді на запит народного депутата Яни Зінкевич, яку вона отримала від Міністерства охорони здоров’я.

Документ, який це підтверджує депутат оприлюднила у своєму “Facebook”.

“Виявляється у даної лікарки немає ліцензії на роботу дитячим стоматологом.

Щойно отримала відповідь на своє депутатське звернення від Міністерство охорони здоров’я за підписом міністра. Як у 21 столітті стало можливим, що людина без спеціального обов ’язкового дозволу — і раптом займає посаду дитячого лікаря? Чому це відкрилось лише тоді, коли ця людина побила беззахисних дітей? Скільки ще таких непевних осіб на медичних посадах, про яких ми не знаємо і які не піддаються контролю відповідних служб? Чи контролюють, ці відповідні служби хоча б щось? Чому це взагалі стало можливим, ще й у такий час?” — йдеться в дописі.

Нагадаємо, що, 12 лютого, у мережі оприлюднили відео із камер нагляду, які отримав адвокат Ярослав Калька після запиту до клініки. На одному з відео стоматолог на прийомі трусить дівчинку, а на іншому відео — б’є головою об крісло хлопчика.

Згодом дантистка отримала від поліцейських підозру за кількома статтями. Суд 22 лютого обрав запобіжний захід стоматологині у вигляді особистого зобов’язання.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!