Стоматологиня з Рівного, яка била на прийомі дітей, отримала від поліцейських підозру за кількома статтями

Декілька днів дантистка Інна Кравчук не виходила на зв’язок та не з’являлася за викликом слідчого. Щодо лікарки відкрили п’ять кримінальних проваджень: чотири стосуються нанесення тілесних ушкоджень та психологічних страждань, одне — неналежне виконання професійних обов’язків, йдеться у сюжеті “ТСН”.

Слідчі готують до суду продання про обрання запобіжного заходу, а також проситимуть особисте зобов’язання. Це означає, що жінка зобов’язана буде з’являтися до поліції за першим викликом і далеко не від’їжджати.

Скандальну лікарку, дитячого стоматолога з Рівного, яка на прийомі била і душила маленьких пацієнтів поліцейські розшукали і вручили підозри.

Відео, на якому жінка залякує та б’є об стоматологічне крісло маленьких пацієнтів з’явилося минулого тижня. До поліції почали звертатися батьки, які впізнали на кадрах своїх малюків. Розповідали, що після відвідин стоматологині у їхніх дітей були травми та синці.

Додамо, ще троє батьків з Рівного написали заяви до поліції стосовно дій 29-річної стоматологині Інни К*. Наразі, заяви у поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!