Студент зі Львівщини помер після вакцинації від коронавірусу

На Львівщині попрощалися зі 19-річним студентом Володимиром Сало, який помер у Києві. Про це повідомляє Український гуманітарний інститут.

Студент 3 курсу спеціальності «Філологія» Українського гуманітарного інституту помер 13 вересня, ввечері. Попередня довідка про причину смерті вказує «Cерцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність».

У понеділок, 13 вересня, о 14:30 год, він вакцинувався від коронавірусу. До вечора почував себе добре, о 18:30 год вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри.

Пізніше піднялася температура, о 20:15 год почалися судоми, о 20:35 год зник пульс і дихання. Медичні працівники університету надавали йому першу домедичну допомогу, швидка реанімувала ще годину, однак він помер.

Володимир Сало народився 13 березня 2002 року в селі Добросин, Львівської області. Сім’я була багатодітною, всього 5 дітей, він був наймолодшим сином. У 2008 році пішов у перший клас місцевої школи. У 2019 році вступив в Український гуманітарний інститут на спеціальність «Філологія».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!