Суботи та неділі у Львові знову зробили вихідними

Оскільки сьогодні Кабінет міністрів не продовжив карантин “вихідного дня”, відтак суботи та неділі у Львові знову будуть вихідними. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

“Відтепер суботи та неділі у Львові — знову вихідні. Сьогодні Кабінет міністрів не продовжив карантин “вихідного дня”. Ці кілька тижнів були непростими для підприємців і юристів міської ради. 800 консультацій телефоном, 100 виїздів на місця. Головне — що кожен, хто хотів працювати, отримав таку можливість”, — зазначив Андрій Садовий.

“Я ніколи не заперечував, що COVID-19 — це велика біда, яка змінила наше життя. Але об’єднавшись, ми як громада завжди знайдемо правильні рішення.

Хочу ще раз подякувати всім підприємцям, меценатам, які весь рік активно розвивають львівську медицину. Дякую усім медичним працівникам, які, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, дають нам можливість жити і працювати!

Зміни, які відбулись завдяки вам — надзвичайні. Ми продовжуємо готувати наші лікарні, палати та кисневі апарати. Чітка і злагоджена робота громади обов’язково дасть свої результати. Ми вже сьогодні це бачимо”, — додав мер.

Міський голова нагадав, що маски потрібно носити: “носимо маски, миємо руки і бережемо своїх рідних!”

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні карантину вихідного дня не буде. На вихідні та в будні будуть діяти обмеження “помаранчевої” зони.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!