Суд обере міру запобіжного заходу українському капітану, причетному до смертельної аварії в Будапешті

Опубліковано 31 Травня 2019 о 09:48

Сьогодні, 31 травня, громадянина України, капітана круїзного судна, яке 29 травня зіткнулося з туристичним катером у центрі Будапешта, на річці Дунай, затримано в Угорщині, суд обере йому міру запобіжного заходу. Про це повідомив заступник директора департаменту консульської служби — начальник Управління консульського забезпечення МЗС Василь Кирилич, пише “УНН”.

“Капітана затримано, відкрито провадження, тривають слідчі дії, суд обере міру запобіжного заходу”, — повідомив посадовець.

Нагадаємо, що в Угорщині сталася аварія двох суден. Відповідно, затримали капітана одного з суден, яке зіткнулося на Дунаї з катером. Він виявився громадянином України.

Фото: “УНН”

Так, на прогулянковому катері “Hableányka” (“Русалонька”) радянського виробництва, у момент трагедії знаходилися 33 туристи з Південної Кореї і два члени екіпажу. Сімох з них вдалося врятувати, останнього потерпілого витягли з крижаної води через півгодини після події.

За офіційними даними, семеро людей загинули і 21 вважаються зниклими без вести. Їх шукають на ділянці Дунаю на південь від центру Будапешта. Швидкість води в Дунаї як і раніше сильна. Про це говорить той факт, що одного із загиблих знайшли в 9 кілометрах від місця трагедії.

Українець є капітаном річкового судна “Viking Sygin”, який зіткнувся з прогулянковим судном в угорській столиці Будапешт, у результаті чого останній затонув з 35 людьми на борту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM