Суд обрав запобіжний захід лікарці, яка вимагала хабар за інвалідність у «Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» (фото)

 

Слідча суддя Галицького районного суду Людмила Фролова обрала запобіжний захід для лікарки рентгенодіагностичного відділення «Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», що у Винниках. Лікарку підозрюють у вимаганні 8 тис. доларів хабаря з учасників АТО/ООС за оформлення групи інвалідності. Про це йдеться в ухвалі від 3 червня 2021 року, пишуть “Наші гроші”.

Підозрювана перебуватиме під домашнім арештом у нічну пору доби, з 22:00 до 7:00 год до 1 серпня 2021 року. Прокуратура просила застосувати до підозрюваної запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, терміном на два місяці, оскільки вважає досить високим ризик того, шо підозрювана буде переховуватись від слідства і навіть може втекти. Суд погодився з такими застереженнями, але з огляду на те, що підозрювана самостійно виховує дитину і повинна ходити на роботу, все ж призначив нічний домашній арешт.

Нагадаємо, лікарку винниківського госпіталю затримали 1 червня, про що повідомила прес-служба СБУ. Правоохоронці заявили про викриття корупційної схеми, яка «починалась ще на етапі формування первинних документів». Підозрювана перебувала у складі комісії з надання групи інвалідності. За інформацією слідства, вона встановила розцінки, за які нібито надавала свої послуги. Одному пораненому бійцю АТО вона обіцяла змінити групу інвалідності за 8 тис доларів.

 

Під час обшуку квартири медика правоохоронці виявили ці кошти. Крім цього вони виявили папки з документами бійців АТО та чорнові записи.

Наразі її підозрюють за ч. 3 ст. 368 КК України — одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Слідство також перевіряє версію причетності інших посадових осіб шпиталю, військового комісаріату та МСЕК  до цієї схеми.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!