Суд присудив три роки в’язниці чоловікові, який погрожував напасти на президента Зеленського

Чоловік протягом року двічі повідомляв про наміри скоїти замах на президента України Володимира Зеленського. Про це інформує “Галка”.

Так, 27 липня 2020 року, Івано-Франківський міський суд призначив чоловіку рік іспитового терміну за неправдиве повідомлення у СБУ в Івано-Франківській області про підготовку замаху на президента Зеленського.

Втім, на цьому чоловік не зупинився і пізно ввечері 29 грудня 2020 з телефону матері написав на електронну пошту СБУ в Івано-Франківській області листа із текстом «Я готую замах на Президента України в Гуті».

Правоохоронці 30 грудня з вибухотехніками обстежили територію президентської резиденції Синьогора. Будь-яких вибухових пристроїв та речовин не виявили, повідомляв “КУРС”.

У суді обвинувачений визнав провину у скоєному і сказав, що робив це для перевірки готовності правоохоронних органів для забезпечення захисту Президента України. Обвинувачений пояснив, що вважав за необхідне залучити більше фахівців для охорони президента. Залякати когось чи погрожувати наміру не мав.

Підсудний запевнив, що будь-якими відомостями, що хтось готує замах на життя президента, не володів. Також підготовку замаху не здійснював.

Підсудний заявив, що усвідомлює протиправність своїх дій, шкодує про вчинене, готовий нести відповідальність та “має позитивні плани на майбутнє”.

З огляду на повторне правопорушення суд визнав чоловіка винним у завідомо неправдивому повідомленні про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності та призначив 3 роки позбавлення волі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!