Суд відпустив на волю 22-річного винуватця ДТП, в якій загинула 3-річна дитина у Львові (фото)

За рішенням Личаківського районного суду, 22-річному водію мікроавтобуса Богдану Завадському, який вчинив смертельну ДТП на Пасічній призначено умовне покарання, пише “Zaxid.net”.

Тоді, внаслідок аварії загинула 3-річна дитина, ще троє пасажирів постраждали.

Дорожньо-транспортна пригода трапилась 9 січня 2020 року близько 15:30 на вул. Пасічній-Медової Печери.

У матеріалах справи вказується, що водій мікроавтобуса “Volkswagen Transporter” виїхав на смугу для громадського транспорту, де їхав з перевищеною швидкістю. Рухаючись цією смугою, мікроавтобус в’їхав у легковик “Volkswagen Passat”, який у цей момент повертав на вул. Медової Печери. Внаслідок зіткнення, отримали травми троє пасажирів легковика та загинула 3-річна дівчинка.

Це підтверджує і відео моменту зіткнення: 

Винуватець ДТП Богдан Завадський пояснив у суді, що виїхав на смугу громадського руху, бо дуже поспішав «відвезти терміново документи на фірму і не встигав», тому трапилось так, що він в’їхав у “Volkswagen Passat”. Він також розповів суду, що викупив пошкоджений у ДТП легковик, а також компенсував моральну компенсацію потерпілим.

Адвокат постраждалих у ДТП попросив суд не позбавляти Богдана Завадського волі, зважаючи на його юний вік і на те, що він відшкодував моральну компенсацію постраждалим. Потерпілі у ДТП також подали до суду заяви, де вказали, що не мають до Богдана Завадського жодних претензій.

Таким чином суд не знайшов жодних обтяжуючих обставин у цій справ, натомість взяв до уваги щире каяття Богдана Завадського та той, факт, що він є студентом і має завершити навчання.

Суддя Личаківського райсуду Назарій Нора звільнив Богдана Завадського від покарання, встановивши йому 3 роки іспитового терміну. Якщо впродовж цього часу він вчинить кримінальний злочин, то його засудять на реальний термін.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!