Суд відсторонив від посади начальника управління охорони об’єктів культурної спадщини Львівської області Василя Петрика

Галицький районний суд Львова відсторонив від посади начальника управління охорони об’єктів культурної спадщини Львівської області Василя Петрика. Таке рішення суд ухвалив сьогодні, 6 липня, передає “Еспресо.Захід“.

Рішення про відсторонення Василя Петрика від посади винесла головуюча суддя Ірина Волоско.

Нагадаємо, керівник управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Василь Петрик повідомив, що його підозрюють у привласненні державних коштів. Як припускає пан Петрик, усе через те, що він відстоює інтереси Миколаївської фортеці — унікальної для Львівщини пам’ятки.

Нагадаємо, 16 червня відбувалося судове засідання у справі Василя Петрика. “Шукайте собі іншу пісочницю” та “Збережемо Миколаївську фортецю” — з такими лозунгами під стіни суду прийшли десятки активістів. Вони прийшли підтримати Василя Петрика, а також історичну пам’ятку.

Тоді ж, 16 червня, у Галицькому суді Львова обрали запобіжний захід держслужбовцю ЛОДА Василю Петрику. Його засудили на два місяці тримання під вартою із правом внесення застави — 567 тис грн.

Родина Василя Петрика просила допомогти зібрати суму застави.

17 червня за пам’яткоохоронця Василя Петрика внесли заставу. А вже ближче до вечора він покинув стіни СІЗО.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!