Суд виніс вирок вчителю, який присилав учениці зображення своїх геніталій

Суд визнав вчителя танців з Рівненщини винним у розбещенні його неповнолітньої учениці та присудив йому три роки умовного терміну. Чоловік надсилав дитині непристойні фото та відео і вимагав у неї її світлин без одягу,йдеться у суддівському вироку, опублікованому на сайті Єдиного держреєстру судових рішень, пише “Суспільне”.

Додатково чоловік повинен сплатити 100 тис грн моральної шкоди та не зможе викладати три роки.

На початку березня 2021 року, до правоохоронців міста Здолбунів, на Рівненщині, звернувся батько 10-річної дівчинки. Він заявив, що 22-річний вчитель танців з кінця січня до середини лютого надсилав у “Viber” на телефон дівчинки фото з зображенням своїх геніталій та вимагав надіслати інтимні фотографії дитини у відповідь.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та оголосили мешканцю Здолбунова про підозру. Суд посадив його під цілодобовий домашній арешт.

Засідання у цій справі відбулося 29 вересня, у Здолбунівському районному суді. Мати дівчинки розповіла, що побачила світлини з оголеними геніталіями вчителя танців на телефоні доньки. Там же вона побачила і листування сексуального характеру з вчителем.

Мати дівчинки повідомила: наступного дня почала розпитувати доньку і та зізналась, що боялась, що він її перестріне та нашкодить.

Згідно з матеріалами, викладеними у вирокові, фото з непристойними фото та відео виявили на телефоні та цифрових пристроях обвинуваченого.

22-річний здолбунівчанин на суді свою провину визнав та заявив, що розкаюється. Він розповів, що раніше у соцмережах спілкувався і зі старшою сестрою учениці, її також просив інтимні фото. Проте дівчина йому відмовила.

Чоловік також визнав, що надсилав дитині фотографії геніталій та непристойне відео. Він погодився сплатити 30 тисяч гривень за позовом батьків дівчинки та 20 тисяч, які вони витратили на адвоката.

У матері дівчинки обвинувачений попросив вибачення в залі суду.

Суд визнав вчителя танців винним у розбещенні неповнолітньої дитини, яка не досягла 14-річного віку. Такий злочин карається позбавленням волі на термін від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до трьох років.

Згідно статті 75 Кримінального кодексу України, засудженого звільнили від тюрми, натомість призначили три роки умовного покарання.

Також чоловік повинен сплатити 100 тисяч гривень моральної шкоди матері дівчинки та компенсувати 20 тисяч гривень витрат на правничу допомогу. Здолбунівчанин ще може оскаржити вирок в апеляції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!