Суд звільнив від відповідальності жінку з Прикарпаття, яка викинула дитину, а та згодом померла (ФОТО)

Міськрайонний суд Калуша виніс вирок 39-річній жінці, яка залишила свою новонароджену дитину на порозі сусіднього будинку. Жінку визнали винуватою в тому, що вона залишила в небезпечному для життя стані немовля, яке невдовзі померло від переохолодження, та призначив 3 роки позбавлення волі.

Проте звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив їй іспитовий термін 2 роки.

Нагадаємо, дитину 29 березня 2021 року, замотану в ковдру, знайшла мешканка села Томашівці, Калуського району, біля власного будинку на сходах. Жінка негайно викликала медиків та поліцію.

На місце події оперативно прибули слідчо-оперативна група, працівники ювенальної превенції. Новонародженого хлопчика медики доставили до медичного закладу. На жаль, дорогою до лікарні дитина померла.

Для встановлення причини смерті немовляти, тіло направили на проведення судово-медичної експертизи.

Поліцейським вдалося розшукати матір немовляти.

Слідчі доставили 39-річну місцеву мешканку до відділу поліції та опитують. Вона не повідомляла чому залишила дитину.

Жінку судом визнали винною, проте звільнили ві відбування покарання та встановили їй іспитовий термін.

“Суд визнав винуватою за ч. 3 ст. 135 КК України та призначити покарання — 3 (три) роки позбавлення волі. Згідно ст. 75 КК України звільнити від відбування  покарання з випробуванням та встановити  їй іспитовий термін — 2 (два) роки. Згідно ст. 76 КК України  покласти на жінку такі  обов’язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи ;  не виїжджати за межі України без погодження  з уповноваженим органом з питань пробації”, — йдеться у рішенні суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!