Суддя сяде за грати на 7 років за хабарництво

Вищий антикорупційний суд оголосив вирок судді Мукачівського міськрайонного суду та ексначальнику юридичного відділу управління Пенсійного фонду в Закарпатській області, згідно з яким їх засуджено до 7 та 6 років позбавлення волі відповідно.

Як повідомили «Варта1» у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, 21 вересня, колегія суддів ВАКС оголосила вирок судді Мукачівського міськрайонного суду та колишньому начальнику юридичного відділу об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, які обвинувачувалися в одержанні неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування встановлено, що 11 вересня 2017 року суддя Мукачівського міськрайонного суду, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, за посередництва начальника юридичного відділу одержав 2 тис гривень неправомірної вигоди від громадянина за прийняття на його користь судового рішення у справі за адміністративним позовом останнього до Управління соціального захисту населення Мукачівської РДА.

Суд, зваживши на докази, зібрані детективами НАБУ в ході досудового розслідування, підтримав позицію прокурорів САП та визнав вказаних осіб винуватими за ч. 3 ст. 368 КК України.

За вироком суду судді призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати посади визначені у п.п. “ґ” п. 1 с. 1 ЗУ “Про запобігання корупції” впродовж 3 років.

Його спільника засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна.

Вирок Вищого антикорупційного суду може бути оскаржений впродовж 30 днів з моменту його проголошення.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!