Сумна статистика: від початку літа на водоймах України загинуло більше 30 дітей

На прикладі тривожної статистики, яка свідчить про те, що з початку червня вода вже забрала життя більш ніж тридцяти дітей, про це повідомляю Служба порятунку та закликає дорослих посилити контроль за тим, як саме юні українці проводять своє дозвілля.

Трагічні випадки трапляються не лише тоді, коли діти самостійно відвідують ставки та річки. Більш того, переважна кількість надзвичайних подій стаються мало не на очах у дорослих.

Так, 25 червня, на Черкащині, а саме в с. Ковалиха, Смілянського району, на території приватного домогосподарства потонула дівчинка, 2011 року народження. Дівча через необережність впало у копанку.

Цього ж дня, у Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що на ставку біля с. Першотравневе, Розівського району, потонуло двоє дівчаток, 2009 та  2008 років народження, які без дозволу батьків поїхали на водойму.

На Тернопільщині на ставку с. Дворіччя, Теребовлянського району, внаслідок необережного поводження під час купання, потонуло двоє хлопців, 2005 і  2003 років народження.

Ще один підліток потонув вже 26 червня. На ставку в смт Славгород, Синельниківського району, Дніпропетровської області, під час купання потонув підліток, 2004 року народження.

Загалом, з початку червня вода вже забрала життя більш ніж 30 юних громадян, віком до 18 років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!