Суші-бар у центрі Львова оштрафували на 94 тис грн за роботу “стажистів”

За роботу “стажистів” суші-бар у центрі Львова оштрафували на суму понад 94 тисяч гривень. Про це повідомили у головному управлінні Держпраці у Львівській області.

Зазначається, що інспекційне відвідування з питань виявлення неоформлених працівників проведено у одному із суші-барів, що розташоване у центрі Львова. Під час перевірки інспектори праці виявили двох стажистів, які виконували трудові функції бармен-касира та офіціанта.

Жодних документів, які б свідчили про правомірне стажування чи легальне працевлаштування зазначених осіб під час перевірки не представлено. Разом з тим, провівши аналіз інформації, отриманої в межах відвідування та під час підготовки до його проведення, інспектори праці прийшли до висновку, що роботодавець за так званим “стажуванням” приховує саме трудові відносини.

Відтак, за результатами проведеного заходу державного контролю керівнику внесено обов’язковий до виконання припис на усунення порушень та складено протокол про вчинення адміністративного порушення за ч. 3 статті 41 КУпАП. Разом з тим, на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України суб’єкт господарювання оштрафовано на суму 94 460 грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!