Син загиблого Героя України здійснив мрію: вийшов за руку з Роналду перед вирішальним матчем (фото)

Перед вирішальним матчем Україна−Португалія здійснилася мрія 8-річного Олександра — сина загиблого Героя України Сергія Цимбала. Про це, на своїй сторінці у “Facebook”, написав Анатолій Адамовський, повідомляє “Цензор.НЕТ”.
У сина загиблого Героя України Сергія Цимбала, 8-річного Сашка, здійснилася мрія — перед поєдинком Україна−Португалія він вийшов за руку на поле перед початком матчу з одним із найвидатніших футболістів сучасності Кріштіану Роналду.

“Маленький Сашко Цимбал. Сергій хотів би бачити, як його син веде за руку Кріштіану Роналду на поле у ​​вирішальному матчі Україна−Португалія. Росія ворог!” — написав він.

Як зазначив у своєму пості, у “Facebook”, президент Української асоціації футболу Андрій Павелко, “мільйони маленьких шанувальників футболу з усього світу захоплюються грою одного з найвидатніших футболістів сучасності Кріштіану Роналду і мріють взяти у нього автограф або вивести за руку на поле перед початком матчу”.

“Сергій ціною власного життя врятував своїх побратимів, для яких назавжди залишився найкращим другом і душею батальйону. 28-річний Герой-захисник сам любив футбол і передав це захоплення синочку. Світла пам’ять Герою України! Нехай Господь благословить та оберігає його сім’ю й дарує маленькому Сашку щасливу долю”, — додав Павелко.

Нагадаємо, Сергій Цимбал отримав звання Героя України (посмертно) 1 грудня 2015 року.

Тодішній глава держави вручив орден “Зірка Героя” дружині загиблого Лілії та його маленькому синові Олександру.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!