Таки опізнали: непорозуміння із відспіваним чоловіком у Гарнізонному храмі Львова вичерпано

Опубліковано 8 Березня 2019 о 16:06

На 15:30 год., у львівському морзі мати й батько підтвердили, що це таки їхній син — Богдан Слобода. Так, за даними координатора ГО “Варта1” Ігора Зінкевича, передають хлопці, які перебували в морзі, разом з рідними загиблого. Нагадаємо, “Варта1” писала про непорозуміння, що виникло сьогодні на похороні загиблого воїна у Львові.

Відтак, рідні забирають тіло 21-річного Воїна, що загинув від поранень на Сході України, та везуть його в Новояворівськ.

Тож сьогодні, 8 березня, о 20:00 год., у храмі святих апостолів Петра й Павла, у Новояворівську, відбудеться парастас за загиблим. А завтра, 9 березня, о 12:00 год., розпочнеться чин похорону. Богдана поховають на кладовищі в селищі Шкло, — стверджують на сайті “24 каналу”.

Богдан Слобода, український воїн навчався в Шклівській ЗОШ І–ІІІ ступеня. У 2014 році він пішов навчатися в Національну Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Вже після закінчення — призваний за контрактом Яворівсько-Мостиським РВК в 128 гірсько-штурмову бригаду. Богдан отримав кульові поранення 6 березня, на окупованому Донбасі.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM