“Токсичні колишні”: Україна потролила Росію у Twitter за слова про “старі добрі часи” СРСР

На “Twitter”-акаунті Росії заявили, що українці нібито досі з ностальгією згадують “старі добрі радянські часи”. У відповідь на офіційній сторінці України у “Twitter” влучно висміяли таку заяву.

Відповідні публікації можна побачити у мережі мікроблоґів “Twitter”.

На офіційному акаунті Росії в соцмережі йшлося про те, що українці нібито сумують за часами СРСР: “Багато українців досі згадують старі добрі часи, коли Радянська Україна була житницею СРСР, популярним місцем для оздоровчого туризму і індустріальним центром. Це все, а також багато чого ще, зараз у російському Криму”, — заявили в дописі.

Після цього офіційний акаунт України зробив репост цієї публікації з підписом “Токсичні колишні”.

Коментар акаунту оцінили близько 100 тисяч користувачів.

“Навіть не колишні, а хлопець, який викрав і тримав тебе замкненим на горищі багато років, поки ти не втекла. А тепер він згадує, як класно вам було”, — пише користувач Kirill.

“Україно, хто б не відповідав за зарплату людини, яка написала цей твіт: вона заслуговує підвищення”, — прокоментував юзер із ніком CSW Hoosier.

У коментарях до публікації користувачі також нагадали про Голодомор 1932–33 років, влаштований радянською владою на території України, та вимагають від сьогоднішньої Росії забиратися з українських Криму і Донбасу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.