Транспортна розв’язка у Винниках набуде нового вигляду: роботи виконуються з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху (фото)

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області виконуються роботи з влаштування з’їзду з автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 “Тернопіль–Львів–Рава-Руська” на автомобільну дорогу загального користування державного значення М-06 “Київ–Чоп” для правопоротного руху за напрямком “Львів–Чоп” у місті Винники. Про це повідомляє ГО “За яксний транспорт”, за матеріалами служба автомобільних доріг у Львівській області.

Зазначені роботи виконуються з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Слід зазначити, що наприкінці 2018 року відкрили новозбудований з’їзд для лівоповоротного руху на напрямком “Тернопіль–Чоп” на зазначеному перетині транспортних потоків.

З’їзд був влаштований за рекордно короткий термін — 3 місяці. 

Ця транспортна розв’язка, за даними експертів, вважалася аварійно-небезпечною, оскільки тут часто утворювалися дорожньо-транспортні ситуації та спостерігалися затори, що є не припустимим для автомобільних доріг міжнародного значення.

Влаштований з’їзд за напрямком “Тернопіль–Чоп” суттєво покращив ситуацію для руху автомобільних транспортних засобів, але для уникнення лівоповоротного руху та підвищення рівня безпеки і зручності руху транспорту доцільно влаштувати також з’їзд за напрямком “Львів–Чоп”.

На сьогоднішній день вже виконанні земляні роботи і зараз дорожники влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM